Crown.png
%25D7%25A9%25D7%2595%25D7%2595%25D7%25AA-%25D7%259C%25D7%2594%25D7%259B%25D7%2599%25D7%25A

שוות ביחד

 

תכנית ״שוות ביחד״ היא תכנית ייעודית להעצמת נערות בערים מעורבות, תוך קידום ערכי חברה משותפת.

 

שוות ביחד היא תכנית בת חדשנית של תכנית המנהיגות של שוות ומשלבת עבודה בקבוצות מעורבות על מנת לייצר מפגשים משמעותיים רב תרבותיים בין תלמידות מהחברה היהודית ומהחברה הערבית, ובין הקהילות שלהן, ובכך להביא לחיזוק החוסן הקהילתי והחברתי בעיר.

התכנית כוללת עבודה חינוכית מעמיקה במטרה לחזק את הערך העצמי של הנערות, לסייע להן לזהות את הכוחות שלהן, להציב יעדים ולהשיגם. הפעילות הקבוצתית מקנה למשתתפות ארגז כלים שמטרתו לסייע להן למצות את הפוטנציאל שלהן בכל תחום שיבחרו, לצד חונכות אישית המתמקדת בנערה עצמה, ביכולותיה ובשאיפותיה.

 

לצד העצמה אישית וכלים מעשיים לקידום הנערות, התכנית פועלת ליצירת מפגשים משותפים במטרה לקדם ערכי חיים משותפים, ויצירת רשת עירונית של נערות ממגזרים מגוונים הפועלות יחדיו. בתכנית ישולבו תכנים בנושאי היכרות, שיתוף ועזרה הדדית במטרה לקדם ערכים אלו לכדי פרקטיקה יום יומית.

 

תכנית ״שוות ביחד״ תיפתח לראשונה בשנת הלימודים תשפ"ב בעיר רמלה ותכלול 6 קבוצות מנהיגות של שוות מבתי ספר שונים, בנות 12-15 חניכות כל אחת. כל קבוצה תונחה על ידי 2 סטודנטיות, שיהוו לנערות מודל לחיקוי והשראה.

 

בתי הספר מצוותים לזוגות מעורבים, כאשר בכל חודש הקבוצות נפגשות למפגש משותף, שיכלול פעילות חברתית ומפגשים עם נשים מעוררות השראה משני המגזרים, בנוסף לאירועי שיא משותפים במהלך השנה, ופרויקט גמר קהילתי במטרה לקדם מיזמים המעודדים חיים משותפים, מאפשרים חיבורים אישיים וקהילתיים ומקדמים את טובת הכלל.

חברה עסקית או רשות מקומית? השאירו פרטים
ונחזור אליכן בהקדם >>

אנחנו שמחות תמיד לשותפויות חדשות!

רשויות מקומיות המעוניינות לשלב את תוכנית שוות בעיר וחברות המעוניינות לבנות שיתוף פעולה השאירו לנו פרטים ונשמח ליצור קשר

קצת מהפעילויות

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom